MARSZ ŚLEDZIA 2020 | Virtualn Run

Kuźnica

Witaj w wirtualnym Marszu Śledzia z okazji naszej XX edycji, biorąc udział w tych zawodach otrzymasz pamiątkowa koszulkę i specjalny jubileuszowy medal oraz co najważniejsze masz szansę zakwalifikować się do udziału w realnym XX Marszu Śledzia zaplanowanym na 22.08.2020 r. W tym roku pomaszerują osoby z najlepszymi wynikami, rywalizujemy do 28.07.2020, nie daj się przegonić!

POZNAJ OKOLICE | Gra terenowa x Weekendowy Challenge

Reda

W związku z brakiem możliwości organizowania zawodów sportowych, postanowiliśmy zorganizować dla Was zabawę terenową‼
Poznaj okolice, czyli weekendowy challenge to zabawa zarówno dla fanów pieszych wędrówek, jak również biegania, jazdy na rowerze czy zwiedzania samochodem

KAWAŁEK NIEBA DLA ŁUKASZA | Virtual Run

Reda

Serdecznie zapraszamy do pomagania i wspierania walki małego Łukasza! Wraz z UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda zapraszamy do dołączenia do wirtualnego biegu, z którego przychód w całości przekazany zostanie na leczenie Łukasza.


#biegaczedlamedyków2020 | Ćwicz i pomagaj [virtual run]

Polska

Icc-time.pl oraz Gmina Kosakowo zapraszają wszystkich biegaczy do wzięcia udziału w nietypowym projekcie i akcji‼ Pragniemy aby cała społeczność biegaczy i sportowców wsparła i podziękowała Medykom za ich zaangażowanie i ciężką pracę w czasie pandemii! Dlatego pragniemy zorganizować dla Was małą zabawę i zachęcić do jednoczesnego pomagania i ćwiczenia w tym trudnym czasie.

IV NOCNY BIEG PARAMI ZE ŚWIETLIKAMI W REDZIE

Reda

Icc-time.pl , Runnerfromreda , Runeda i Team Kreft zapraszają na IV Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
Bieg odbędzie się na dystansie ok 17km+ na nowej, nieco zmienionej i wydłużonej trasie, o godzinie 22:00 po lesie (Puszcza Darżlubska) :)
Żebyście poczuli się bezpieczniej, bieg odbędzie się parami a trasa będzie oznaczona elementami odblaskowymi :)

ICC- TIME